Wymiana i zwrot

Jeśli chciałbyś zmienić rozmiar/produkt na inny lub oddać zakupiony towar:

Wyślij produkt z metką, w nienaruszonym stanie w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki.

Wymiany są w naszym sklepie całkowicie darmowe – nadaj paczkę na nasz koszt, przez szybkiezwroty.pl wybierając z listy sklep “Misimi”, nową rzecz wyślemy do Ciebie jak najszybciej będzie to możliwe (najczęściej na drugi dzień po odebraniu paczki), również na nasz koszt.

Zwrotu również możesz dokonać poprzez szybkiezwroty.pl – w momencie nadawania przesyłki zwrotnej nie ponosisz żadnych kosztów, jednak w momencie zwrotu środków za zwracany towar, kwota zostanie umniejszona odpowiednio o 12zł kosztu przesyłki.

adres do wysyłek:

Misimi

ul. Jackowskiego 39

60-512 Poznań

Poinformuj nas mailowo na zamowienia@misimi.pl jaki jest powód zwrotu/wymiany a następnie nadaj do nas przesyłkę wraz z dołączonym formularzem zwrotu i fakturą. Znajdziesz je w paczce z Twoim zamówieniem. Formularz zwrotu możesz również pobrać bezpośrednio klikając w ten link.

Przyjmujemy przesyłki nadane za pośrednictwem dowolnego przewoźnika (nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem). Towar można dostarczyć również osobiście.
Po otrzymaniu paczki, na nasz koszt bezzwłocznie wyślemy Ci nowy produkt (w przypadku wymiany) lub zwrócimy pieniądze w ciągu 14 dni roboczych (w przypadku zwrotu).

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY

Analytics by Conversios