Zmiana rozmiaru po ciąży. Jaki fason wybrać, żeby czuć się dobrze z nową sylwetką?

Zmiana rozmiaru po ciąży. Jaki fason wybrać, żeby czuć się dobrze z nową sylwetką?

Ilekroć poruszamy temat zmiany sylwetki, staramy się działać w myśl body positive. Jako marka ukierunkowana na ubieranie mam/przyszłych mam zdajemy sobie sprawę, że zmiany zachodzące w naszych ciałach są odzwierciedlane przez  samopoczucie. Chcemy być piękne zawsze, nawet w tak wymagającym czasie jak pierwsze miesiące po porodzie. 

Mamy dla Was całą gamę modeli sukienek, odpowiednich dla różnego typu ciał i w całej palecie kolorów. Obok walorów wizualnych, równie ważny jest komfort noszenia naszych sukienek dla mam karmiących. Ułatwione karmienie dzięki wbudowanym zamkom lub haftkom ma to zadanie spełniać. Rozumiemy zmiany zachodzące w ciele kobiety karmiącej piersią, dlatego staramy się dostosować rozmiarem do Waszych potrzeb. 

Najnowsza kolekcja ma za zadanie po raz kolejny zapewnić Wam wszystko, czego potrzebujecie. Tworzymy dla Was sukienki w różnych fasonach – z falbankami, bardziej lub mniej dopasowane, z większym lub mniejszym dekoltem, z dodatkowym paskiem czy gumką w talii – tak, abyście same mogły zdecydować, w jakim kroju czujecie się najlepiej.

Wiosenny nastrój z pewnością podniesie nasze eleganckie kimono! Dzięki specyficznej formie zapięcia, w postaci dwóch pasów do przewiązania w talii, sukienka ta stanowi bardzo dyskretną formę stroju przemyślanego pod kątem karmienia piersią. Ta szczególna sukienka dla Mam karmiących powinna znaleźć zastosowanie przy każdej okazji. 

Nie zapominamy o kobietach lubiących bardziej dopasowane stroje. Podkreślenie figury poprzez sukienkę przylegającą do ciała również plasuje się na liście naszych wiosennych sukienek. Kilka kilogramów więcej nie zabrania nam czuć się kobieco i seksownie, czego idealnym przykładem jest nasza Jackie. 

Widzimy również zainteresowanie dopasowaniem sukienki do swoich indywidualnych potrzeb. Stworzyliśmy dla Was opcję sukienki na zamówienie, a tworzone przez Was stylizacje pakujemy z zapartym tchem. Sukienki do karmienia w tym wydaniu dają Wam możliwość regulowania wymiarów, jakie chciałybyście otrzymać. Cieszymy się, że możemy odpowiadać na Wasze potrzeby!

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz