Wiosna w ciążowym wydaniu

Wiosna w ciążowym wydaniu

W tym roku Wiosna zbliża się do nas małymi, skromnymi krokami i nieśmiało, od czasu do czasu, daje o sobie znać. A my w tej całej pandemii i covid’owej rzeczywistości, nawet za te mały sygnały jej dziękujemy!

I Wiosno – to wiadomość skierowana do Ciebie – naprawdę nie możemy się Ciebie doczekać. Wiemy, że pandemia cały czas jest w formie, ale pokaż nam jeszcze trochę siebie! Poszwendajmy się razem po ulicach miasta w naszych sukienkach, które czekają już na Ciebie w szafie. Przecież widzimy, że chowasz się między kamienicami i na podwórkach.

My wraz z rozpoczęciem kalendarzowej pory roku zapominamy o chwilowych powiewach zimy i robimy porządki w garderobie. W tym roku mamy ochotę na kwiaty i kolory!

Zanim Wiosna zawita u nas na dobre otulimy się długimi sukienkami maxi. Nie idziemy na kompromisy i wybieramy tylko te, których skład będzie przyjemny dla naszej skóry. Zawsze w stu procentach stawiamy na naturalność! Bawełniane sukienki ciążowe należą do jednych z naszych ulubionych. A ich dodatkowym plusem jest to, że z łatwością nakarmisz w nich piersią! Na karmienie piersią pozwala ich kopertowy krój i dekolt na zakładkę.

Zwolenniczki czegoś krótszego również znajdą coś dla siebie! Zamiast kupować mnóstwo nowości na wiosnę stawiamy na sukienki ciążowe, które możemy nosić na milion sposobów! Zawiązać nad lub pod ciążowym brzuchem. Zawiązać na plecach i opuścić rękawki. Wszystkie chwyty dozwolone!

Jeszcze chwila i na wiosenne spacery z wózkiem założymy zwiewne sukienki ciążowe w kwiaty. Ich najbardziej nie możemy się doczekać! Kobiece kroje i falbany to coś na co zawsze mamy ochotę! Wybierając sukienkę ciążową chcemy, żeby była również sukienką na lata, dlatego wybieramy sukienki, które mają subtelnie wszyte zamki do karmienia piersią.

Dzięki temu w pięknej sukience ciążowej można przechodzić całą ciążę, później nakarmić piersią, a ostatecznie zachować na lata albo przekazać ukochanej przyjaciółce, która też jest w ciąży! Bierzemy przykład z Wiosny i również dajemy nowe życie – nie tylko naszym Dzieciom, ale i przedmiotom. Nasza planeta bardzo tego potrzebuje. Wraz z pierwszym wiosennym oddechem, również jej dajmy odetchnąć. Zerknijcie na naszą grupę na Facebook’u MI°Family – może znajdziecie tutaj coś dla siebie!

Każda z Nas wie jak to jest, mamy kwiecień, znany jako kwiecień-plecień! Dlatego kiedy zamiast lata, kwiecień zapewnia nam zimową zawieruchę, a pogoda za oknem jest raczej świeczkowo-herbaciana, chowamy się z Wami na kanapie i otulamy ciążowe brzuszki kocem. W takich momentach nie ma nic lepszego niż towarzystwo dobrej książki, ciepłych skarpet i wygodnego dresu ciążowego. A jeżeli nie robicie tego w akompaniamencie ciążowego brzucha tylko Waszego Maleństwa proponujemy wybrać bluzę z zamkami do karmienia piersią albo longsleeve na zakładki. I do kompletu zestaw przytulasów!

Processed with VSCO with a4 preset

Kwietniu, bądź dla nas dobry! Bardzo tego potrzebujemy ❤️.

Share this post

Dodaj komentarz