Odzież ciążowa 3w1

Odzież ciążowa 3w1

Misimi to marka zbudowana od początku do końca przez Kobiety – i dla Kobiet szyjemy.
W końcu kto może lepiej wiedzieć, czego trzeba nam trzeba niż my same?!
Od zawsze chciałyśmy dać Wam dokładnie to, czego potrzebujecie. Stąd nasz projekt odzieży ciążowej 3w1.

Główną ideą naszych sukienek ciążowych jest to, że ten sam produkt można nosić  podczas ciąży i karmienia piersią, a także dużo, dużo później. Modele sukienek ciążowych Misimi są skonstruowane w taki sposób, aby pomieścić brzuch ciążowy, umożliwiły karmienie, a do tego wyglądały równie rewelacyjnie także po rozwiązaniu i po zakończeniu karmienia.

1. Sukienka na ciążę

Praktycznie każdy nasz model pomieści ciążowy brzuszek. Dodatkowo uwydatnią go takie elementy jak pasek, który dodajemy do sukienek czy delikatna gumka pod biustem. Po narodzeniu maleństwa sukienka nadal będzie pięknie się układać – gumka podkreśla biust, a pasek możecie wiązać w dowolny, ulubiony sposób – w talii, w biodrach albo… nie wiązać go w ogóle😊
Dopasowane sukienki ciążowe Misimi posiadają specjalne zakładki, które dostosowują się do rozmiaru Twojego brzucha ciążowego. 

Zakładki szczególnie cenne okażą się również po rozwiązaniu. Są świetnym sposobem na zamaskowanie niedoskonałości w okolicach brzucha, których niekoniecznie chcemy pokazywać.

2. Sukienka do karmienia piersią

Po długo wyczekiwanych narodzinach dzieje się magia i nasza sukienka ciążowa zamienia się w sukienkę do karmienia piersią 😉 90% produktów Misimi jest przystosowana do karmienia piersią. Mamy na to różne sposoby – jednym z nich są zamki wszyte w okolicach piersi. Dzięki nim wygodnie i sprawnie nakarmisz malucha. Innym rozwiązaniem do karmienia są zakładki lub odchylane dekolty. Od wyboru do koloru – niezależnie od wybranej funkcji, zawsze dyskretnie i wygodnie!

3. Sukienka na lata

Misimi jest marką świadomą. Dla całego naszego teamu oczywistym jest, że „Matka jest tylko jedna” 😉 Nasza Matka, Planeta Ziemia, również nas potrzebuje.
Produkty, które szyjemy w Misimi, są produktami na lata. Świadomie wybieramy najlepszej jakości naturalne tkaniny, które będą służyć bardzo długo. Dlatego konstruujemy tak, żeby na pierwszy rzut oka nikt nie domyślił się, że są to ubrania do zadań specjalnych tj. na ciążę czy do karmienia piersią!
Dzięki temu odzież ciążową Misimi możesz nosić przez kilka sezonów!

Żeby było jeszcze bardziej uniwersalnie – niektóre modele (z wycięciem na plecach) zaprojektowałyśmy tak, żebyś po zakończeniu karmienia mogła założyć je również tył na przód! Koniec dylematu czy wolisz dekolt w V czy okrągły – tu masz obydwa w jednym!

 

Bardzo ważne było dla nas to aby stworzyć odzież ciążową, którą można wykorzystać również po narodzinach dziecka oraz gdy przygoda z karmieniem się skończy.
Żadna z nas nie lubi przecież kupować ubrań, które założy tylko kilka razy. To szkodliwe i dla środowiska i dla portfela – silniejszych argumentów tu nie potrzeba 😉

Share this post

Dodaj komentarz