POLSKA PRODUKCJA

Misimi to polska marka, która od początku swojej działalności, czyli od 2014 roku , postawiła na rodzimą, głównie lokalną produkcję. Dzisiaj, nie pokażemy Wam finalnego produktu, a proces jego powstania, które jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób.

PROJEKTOWANIE

Wszystkie projekty to efekt synergii analizy trendów, kreatywności Oli oraz Waszych sugestii. Na tym etapie dobierane są odpowiednie printy, kolory oraz  rodzaje tkanin. Ten etap zwieńczony jest akceptem Joanny czyli zatwierdzeniem ostatecznego kształtu nadchodzącej kolekcji, która jeszcze będzie poddana weryfikacji przez naszą społeczność Misimi.

KONSTRUKCJA I ODSZYCIA

Celem Misimi jest stworzenie takich ubrań, które będą doskonale sprawdzać się na etapie ciąży , karmienia oraz po zakończeniu tego okresu. Dlatego przemyślana konstrukcja i unikatowe rozwiązania są tutaj kluczowe. Z tymi zadaniami Ola radzi sobie doskonale i w 100% osiągamy zamierzony efekt, chociaż jest to bardzo duże wyzwanie.

LOGISTYKA PRODUKCJI

Zamówienie odpowiedniej ilości materiałów, do tego wszystkich komponentów oraz logistyka odszycia prototypów to niezwykle wymagający czas dla Magdy, która nie raz robi kilka rzeczy naraz żeby rozciągnąć dobę i żeby cała kolekcja pojawiła się na czas.

TKANINY

Szukając przez długo czas niepowtarzalnych printów oraz niezawodnej jakości tkanin, ostatecznie postawiliśmy na hiszpańską produkcję. Wszystkie sukienki we wzory, uszyte są z certyfikowanej wiskozy OEKO-TEX STANDARD 100, a każdy wzór jest dla nas zastrzeżony. Jednocześnie stale poszukujemy nowych, coraz to bardziej ekologicznych tkanin, takich jak np mieszanki lnu z wiskozą i stopniowo wprowadzamy je do produkcji.

DZIANINY

W temacie dzianin jest nieco inaczej, tutaj już od 6 lat współpracujemy z zaufaną dziewiarnią, która swoją produkcję ma w Łodzi. Dzianiny są produkowane oraz barwione pod nasze ( Wasze ) potrzeby. Wszystkie również posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. Jako że dążymy do produkcji jak najbardziej ekologicznej, testujemy nowe jakości bawełny, do których produkcji zużywa się znacznie mniej wody oraz używa się mniej szkodliwych barwników.

PROCES SZYCIA

Jesteśmy Poznańską marką, a pracownie krawieckie , z którymi współpracujemy znajdują się na terenie Wielkopolski. Zarówno właścicielki jak i Panie krawcowe są wspaniałymi kobietami, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Ta lokalna produkcja umożliwia nam stały kontakt z pracowniami, dzięki czemu nie są to bezosobowe szwalnie, a dobrze znany i zaufany zespół osób, z którymi łączy nas coś więcej niż tylko praca. To też sprawia, że wzajemnie robimy wszystko , aby ułatwić sobie pracę na każdym etapie i żeby nasza współpraca była dla obu stron przyjemnością.

KONFEKCJA

Jesteśmy absolutnymi przeciwniczkami konfekcji rzeczy pakując każdą w osobną folię. Nawet przy dużej produkcji, ten temat można rozwiązać bez potrzeby generowania zatrważającej ilości plastiku i zaśmiecania Ziemi. Dzięki lokalnej produkcji , naszym rozwiązaniem jest transport poskładanych rzeczy w kartonach oraz torbach wielokrotnego użytku.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Wszystko trafia do naszego Showroomu w Poznaniu oraz magazynu, gdzie druga Ola dba o to, żeby każde zamówienie zostało pięknie zapakowane i trafiło do Was w biodegradowalnych foliach, najszybciej jak to możliwe. Jest w tym bezkonkurencyjna! Tutaj również możecie przyjść , przymierzyć i poznać nas bliżej, Ola już wiele z naszych klientek zna z imienia.

SESJA ZDJĘCIOWA

Oryginalne printy, misterne konstrukcje i wyjątkowe kolory. Ogrom pracy za dziewczynami, otwiera teraz wyzwanie dla naszej zdolnej fotograf i grafika –  Klaudyny oraz pięknej modelki Zuzi ( która btw pełni wiele ról w tej firmie;) ). Może wygląda inaczej ale te piękne zdjęcia wymagają od dziewczyn dużej kreatywności, nie raz poświęcenia i bardzo sprawnego zarządzania czasem, zwłaszcza , kiedy Joanna już wyznacza termin “na wczoraj”.

STRONA WWW

Wszystkie te rzeczy trzeba pięknie ubrać w słowa, pamiętać o wszystkich detalach w opisie oraz poukładać na stronie tak żeby był zachowany porządek i estetyka. To jest zadanie Agi, dla Agi to też zadanie jedno z wielu, które pełni w Misimi, w końcu nie jesteśmy korporacją, a zdolności mamy wiele. Szkoda byłoby nie wykorzystać drzemiącego w zespole potencjału 🙂