MI to YOU

IDEA

Misimi jako marka prowadzona przez kobiety i działająca dla kobiet, nie chcemy tylko i wyłącznie poprawiać komfortu życia poprzez sprzedawanie ładnych rzeczy. Uważamy, że mając silną pozycję rynkową, znaczące zasięgi w social mediach oraz wspaniałą społeczność zbudowaną wokół marki, jesteśmy robić znacznie więcej niż to. Chcemy wykorzystać naszą siłę żeby pomóc kobietom, które tego wsparcia potrzebują najbardziej. Kobietom, których życie nie potoczyło się tak jakby tego wymarzyły. Dlatego, wraz z Fundacją Pomocna Mama postanowiłyśmy wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny. Fundacja wspiera rodziny wielowymiarowo : organizują rzeczy pierwszej potrzeby, porady prawników, psychologów oraz innych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Udzielają rownież pomocy dzieciom przewlekle chorym, niepełnosprawnym , wymagającym przewlekłego, bardzo kosztownego leczenia. My, jako firma oraz zaangażowana społeczność Misimi, wierzymy, że jesteśmy w stanie wesprzeć ich działania finansowo.


KOGO AKTUALNIE WSPIERAMY?

Fundacja Pomocna Mama ma pod swoją opieką rodziny pełne, samotne matki, ojców , a także babcie i dziadków wychowujących dzieci , których sytuacja bytowa jest bardzo trudna w różnych aspektach bytowych. My swoją opieką otoczyliśmy jedną z rodzin.

Gdyby ktoś nas zapytał, jakie słowo najlepiej określa Panią Magdę, powiedziałybyśmy bohaterka.

Pani Magda samodzielnie wychowuje trzy cudowne nastolatki – Natalię (19 lat), Angelinę (14 lat) i Sandrę (13 lat). Paradoksalnie, w czwórkę stanowią jedność. Są najlepszymi przyjaciółkami, troszczącymi się o siebie, uwielbiającymi spędzać razem czas. Łączy je więź, o której każda Mama i Córka marzy. Wspólnie stawiają czoła wszystkim przeciwnościom losu, jakie pojawiają się na ich drodze. A niestety, tych przeciwności jest więcej niż mogłoby Wam się wydawać.

Pani Magda jest samotną Mamą. Mimo ogromnego wsparcia jakie dają jej dziewczynki, należy pamiętać, że są dziećmi, i to na barki pani Magdy spadają wszystkie obowiązki, które powinni dzielić oboje rodziców. Ciężko jest Jej z jednej wypłaty utrzymać całą rodzinę. Pani Magda nie ma żadnego wsparcia, nie dostaje alimentów na córki. 

Ostatnio dziewczynom osunął się grunt pod nogami. Dowiedziały się, że ich ukochana Mama cierpi na nowotwór piersi. Zaczęły się badania, wizyty w szpitalu, chemioterapia. Najstarsza, 19-letnia córka Pani Magdy (Natalia), przejęła opiekę nad młodszymi siostrami. Dodatkowo opiekuje się również Mamą, która momentami bardzo źle się czuje. W związku z sytuacją, Pani Magda nie może kontynuować pracy. Dziewczyny straciły więc jedyne źródło dochodu. Pani Magdzie brakuje pieniędzy na kosztowne leczenie. Jest w pełni zdana na leczenie państwowe.

Pani Magda jest bohaterką, która mimo złego stanu zdrowia i ciężkiej sytuacji życiowej, jest wdzięczna za wszystkie najmniejsze, pozytywne rzeczy, które dostaje od życia. Kocha swoje córki całym sercem, sama chciałaby pomagać kobietom, ale przede wszystkim, nadal chce być samodzielna i nie prosi o wsparcie. 

Dlatego postanowiłyśmy jej w tym pomóc – nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której Pani Magda zostaje z tym wszystkim sama. 


JAK POMAGAMY ?

Na potrzeby zbiórki uszyłyśmy t-shirty MI to You,  których cały dochód ze sprzedaży przeznaczamy właśnie na pomoc Pani Magdzie.

Jeśli macie ochotę dorzucić cegiełkę od siebie, utworzyliśmy zbiórkę, ma którą można wpłacać dowolną kwotę :

http://zrzutka.pl/z/misimi-dla-pani-magdy

Zbiórka przeznaczona jest na wszystkie niezbędne rzeczy dla całej czwórki tych cudownych kobiet. Lista potrzeb jest bardzo długa. Rzeczy pierwszej potrzeby, na które zbieramy pieniądze to lodówka oraz łóżka dla dziewczynek, które nie mają na czym spać. Poza tym, na liście znajduje się wiele innych niezbędnych rzeczy (takich jak wyposażenie kuchenne, ciepła odzież czy kosmetyki pierwszej potrzeby), które będziemy kupować i sukcesywnie zdawać relację na naszych portalach społecznościowych. Poza tym jest wiele rzeczy, które jesteśmy w stanie zorganizować od rodziny, przyjaciół czy zaprzyjaźnionych firm.  My prosimy tylko o jedno – pomóżcie nam pomagać. Razem możemy więcej.

MI° to YOU T-shirt

89,00 

Ilość punktów, które otrzymasz kupując ten produkt:
89 pkt MI°Friends Club i

Dochód z każdego zakupionego T-shirta przeznaczamy na zbiórkę pieniędzy dla Pani Magdy i jej córek. Szczegóły zbiórki i licznik z zebraną kwotą (na bieżąco aktualizowany) znajdziesz w linku:

http://zrzutka.pl/z/misimi-dla-pani-magdy

T-shirt MI° to YOU dzięki specjalnym zakładkom po bokach pomieści ciążowy brzuch spełniając funkcję T-shirtu ciążowego. Sprawdzi się również jako zwykły T-shirt, który zamaskuje ewentualne niedoskonałości w okolicach brzucha

– skład: 97% bawełna, 3% elastan – oddychająca, przyjemna dla ciała dzianina
– dostępny w dwóch kolorach
– błyskawiczna wymiana i zwroty
– zaprojektowano w: Poznań, uszyto w: Wielkopolska, wyprodukowano w: Łódź
– produkt posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ®
– daj drugie życie swoim ubraniom – sprzedaży/wymiana w grupie MI°Family na Facebooku
– tabelę rozmiarów tego produktu znajdziesz klikając tutaj.

Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze dzisiaj – pozostało:
SKU: brak
Wyczyść

Opis

Dochód z każdego zakupionego T-shirta przeznaczamy na zbiórkę pieniędzy dla Pani Magdy i jej córek. Szczegóły zbiórki i licznik z zebraną kwotą (na bieżąco aktualizowany) znajdziesz w linku:

http://zrzutka.pl/z/misimi-dla-pani-magdy

T-shirt MI° to YOU pełni nie tylko bardzo ważną funkcję pomocy charytatywnej – jest bardzo wygodną ciążową bluzką z miękkiego, naturalnego materiału, doskonale pasującą do spódnicy czy spodni i codziennych stylizacji.

skład:
97% bawełna
3% elastan

Dodatkowe informacje

Color

,

Size

, ,

transparentność cenowa

W Misimi znacie ludzi, którzy budują tę Markę oraz procesy produkcyjne. Pragniemy pokazać Wam też, co składa się na cenę naszych produktów.
Od początku istnienia Marki działamy w sposób etyczny, starając się ustalić taką końcową cenę, która będzie kompromisem pomiędzy osiągalną dla Was, a rentowną dla nas. Wierzymy, że hasło „polska produkcja” nie musi być argumentem za narzucaniem kilkukrotnych marży, pozwalając w ten sposób większej ilości osób dokonywać świadomych wyborów i mieć wpływ na krajową gospodarkę oraz środowisko.

1 opinia dla MI° to YOU T-shirt

  1. 5 z 5

    MI°Friend Anna Paprocka-Pańko (zweryfikowany)

    Dobrze uszyty t-shirt z przyjemnego materiału 🙂


Dodaj opinię