Jak karmić w miejscu publicznym?

Jak karmić w miejscu publicznym?

Słońce i spódnice czyli kwintesencja najcieplejszego okresu w roku. Oczywiście podchodzimy do tematu bardzo metaforycznie, bo jak wiadomo, pogoda, jak nastroje – wybiera nas, nie na odwrót. Dziś chcemy przedstawić Wam kilka modeli dla dyskretnego karmienia w miejscach publicznych, ponieważ co by o tej naszej pogodzie nie mówić – lato jest zdecydowanie czasem spędzanym w towarzystwie świeżego powietrza.

Zacznijmy od komfortu. Wydaje nam się (a raczej jesteśmy prawie pewne), że nie ma na świecie człowieka, który nie byłby w stanie docenić luksusu jaki stanowi dobrze wybrany set dresowy. Wyobraź sobie brak ograniczenia ruchu, w najdziwniejszych pozycjach, a jak wiemy, przy dziecku często można się nagimnastykować… do tego dopasowanie do sylwetki, niesamowicie przyjemna w dotyku dzianina. No i oczywiście, jak to u nas – możliwość karmienia piersią dosłownie wszędzie! 

Każdego dnia staramy się odpowiadać na Wasze oczekiwania z jak największą dokładnością. Nasz dres do karmienia piersi możemy więc podzielić na kilka kategorii, ale do najbardziej ogólnych należy: zamki czy bez zamków? Mamy odpowiedź na obie potrzeby.

Bluza Mi Blouse do karmienia piersią należy do zameczkowych rozwiązań. Krótka instrukcja obsługi: zakładasz bluzę, a następnie cieszysz się nowym poziomem wygody, ponieważ aby nakarmić dziecko, wystarczy odpiąć jeden z zamków znajdujących się z boku naszej bluzy dla mam karmiących. Kolejną propozycją jest bluza V-neck, która stanowi alternatywę dla zamków do karmienia. Idealne proporcje rozciągliwego dekoltu pozwalają na szybki i wygodny dostęp do piersi, a jednocześnie nadal możecie czuć się komfortowo.

Ponadto, do kompletu miękkie, wygodne spodnie dresowe, które pomieszczą też ciążowy brzuch! MI Sweatpants pasują zarówno do jednej, jak i drugiej bluzy. Oba zestawy są dostępne w pastelowych kolorach Cappucino oraz Brudny róż. 
Mamy nadzieję, że choć odrobinę ułatwiłyśmy Wam podjęcie decyzji w wyborze wygodnego i praktycznego rozwiązania dla karmienia piersią w miejscu publicznym. Mama spokojna i dziecko zadowolone, dla nas układ idealny 🙂

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz