Najczęściej zadawane pytania.


1. Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Transferuj.pl

Kupując możesz zapłacić za towar korzystając z systemu płatności on-line Transferuj.pl.

Firma jest pośrednikiem finansowym, który umożliwia natychmiastową realizację usług on-line. W ten sposób sprzedawca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie od Transferuj.pl, że zamówienie zostało zapłacone.

Płacać on-line możesz wybrać jeden z ponad 35 banków, aby dokonać natychmiastowego przelewu księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Usługa ta umożliwia pełną automatyzację i realizację zamówień w trybie natychmiastowym (24/7). Płatność jest bezpieczna dzięki szyfrowaniu SSL. Więcej informacji na stronie: www.transferuj.pl 


PayPal 

Jeśli jesteś użytkownikiem usługi PayPal, możesz wówczas zapłacić on-line w naszym sklepie.

 
Tradycyjny przelew

Joanna Dobosz "Misimi"

ul.św. Wojciecha 25/1

61-749 Poznań

NIP: 779 227 44 25

Numer rachunku bankowego w Alior:

93 2490 0005 0000 4500 7996 5116


Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL85 2490 0005 0000 4001 0014 5579

BIC: ALBPPLPW

Adres banku: Alior Bank S.A., ul. Łopuszańska 38d, 02-232 Warszawa

 

Płatność przy odbiorze

Możesz zapłacić kurierowi DPD za zamówenie przy odbiorze paczki.

 

Wszystkie zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu pieniędzy u nas na koncie ( z wyjątkiem płatności przy odbiorze ). Jeżeli spieszy Ci się z zamówieniem, najlepiej doknać płatności za pośrednictwem transferuj.pl lub PayPal, jeżeli preferujesz tradycyjny przelew, wyślij nam mailem potwierdzenie przelewu, zrealizujemy zamówienie szybciej. Wiemy doskonale, jak ważny jest czas oczekiwania na zamówioną i zapłaconą paczkę :) 

 

 

2. Jakie są formy, koszty i czas dostawy?

 

Kurier DHL

Cena: 12zł. Na drugi dzień roboczy od wysłania paczki. Paczki nadawane są kurierem każdego dnia do godziny 14:00. 

Kurier DHL pobranie

Cena: 23zł. Na drugi dzień roboczy od wysłania paczki. Paczki nadawane są kurierem każdego dnia do godziny 14:00. 

Odbiór osobisty

Cena: 0zł. Zamówienia można odbierać w Poznaniu, po uprzednim UMÓWIENIU SIĘ telefonicznie pod nr tel. 515 749 295. Możliwy odbiór w weekendy. 

Paczki wysyłamy w ciągu 24h od zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie lub od momentu złożenia zamówienia, przy płatności za pobraniem. W przypadku płatności przelewem, w celu szybszej wysyłki, prosimy o przeslanie potwierdzenia bankowego w formacie pdf. Produkty, przy których widnieje informacja dotycząca dłuższego czasu realizajci, wysyłamy po oznaczonym czasie. 

 

3. Czy jest możliwość wysyłki za granicę i jakie są koszty?

Wysyłamy paczki za granicę na terenie UE. Koszt to 25 zł. Wysyłka Pocztą Polską listempoleconym priorytetowym. Średni czas wysyłki to ok 3 dni robocze. 

Wysyłamy również poza UE, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i formy dostawy, mail: biuro@misimi.pl lub tel +48 515 749 295

 

4. Jak mogę zwrócić lub wymienić towar?

Wyślij produkt wraz z paragonem i metką w nienaruszonym stanie w terminie do 14 dni kalandarzowych na adres:

Joanna Dobosz "Misimi"

ul.św. Wojciecha 25/1

61-749 Poznań

Poinformuj nas e-mailowo biuro@misimi.pl jaki jest powód zwrotu lub wymiany.

My bezzwłocznie po otrzymaniu produktu, wyślemy Tobie inny na nasz koszt lub zwrócimy pieniądze do 3 dni roboczych za zamówienie, uwzględniając koszt wysyłki poniesiony przez Ciebie ( w przypadku kuriera lub płatności za pobraniem , jest to stała kwota : 12zł ). 

 

5. Jak mam dobrać odpowiedni rozmiar?

W celu wyboru odpowiedniego rozmiaru, na stronie każdego produktu, na dole, w zakładce "Tabela rozmiarów", zamieściliśmy wymiary każdego z rozmiarów. Mierzone na płasko. Proponujemy porównać wymiary danego rozmiaru, z aktualnie noszoną rzeczą. Jeżeli jednak rozmiar okaże się niewłaściwy, wymienimy go na inny.

6. Czy istnieje możliwość wykonania bądź modyfikacji produktu na zamówienie?

Robimy wszystko by wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i często wykonujemy niestandardowe usługi, jak uszycie innego rozmiaru niż w naszym standardzie, wydłużenia/skrócenia sukienki/rękawów, inny kolor. Wszystko zależy od poziomu modyfikacji, terminu wykonania oraz naszych mocy przerobowych. Tak więc najlepiej dzwońcie, by ustalić wszystkie szczegóły. Jesteśmy tu dla Was :) !

7. Zależy mi na czasie. Czy można wykonać produkt w trybie ekspresowym?

Jeżeli potrzebujecie coś "na już", a termin oczekiwania znacznie przekracza Wasz deadline, najczęściej stajemy na wysokości zadania i realizujemy Wasze zamówienie w trybie ekspresowym, nie raz w jeden dzień! Zadzwońcie i dowiedzcie się jak możemy Wam pomóc. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera w piątek, z dostawą w sobotę, za dodatkową opłatą 10 zł. 

8. Czy posiadacie sklep stacjonarny?

Nie mamy sklepu stacjonarnego, jednak nasze rzeczy można znależć w kilku butikach z odzieżą polskich projektantów. Pełną listę znajdziecie TUTAJ.